Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

VİZYONUMUZ :
Ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine ve topluma Sosyal ve Ekonomik fayda sağlamak. Kaliteli ve güvenilir hizmet üreterek ülke ekonomisine katkı da bulunmaktır.

MİSYONUMUZ :
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüketicinin beklentilerine doğru ve hızlı cevap vermek. Modern yönetim sistemlerini benimseyip, ticari ve ahlaki değerlere bağlı kalarak faaliyetini devem ettirmektir.

DÜNDEN BUGÜNE BİZ:
2007 yılında çok ortaklı olarak Gemlik'te kurulan şirketimiz inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır.

İş potansiyeli ve müşterilerimizin taleplerini değerlendiren şirket ortakları Kuruluşta nalburiye olarak faaliyet gösteren şirketimizi 2012 yılında radikal bir karar alarak profesyonel ticarete geçirdik. Gemlik'in ilk ve tek Yapı marketi konseptini oluşturduk. 2011 yılında 70 daire 5 dükkandan oluşan bir projeyle müteahhitlik alanında da Gemlik'in sayılı firmaları arasına girdik. Vizyon ve Misyonumuz da ki hedefler doğrultusun da bir çok adımlar atarak kurumsallaşmaya önem verdik. İnşaat malzemeleri tedariği konusunda bol çeşit, kaliteli hizmet ve fiyat avantajlarıyla güvenilir ticaretin adresi olmaya devam ediyoruz.

2014 yılından bu yana 2 ortaklı yapıya geçen şirketimiz 30 çalışanı, 2.000 m2 kapalı, 3.000 m2 açık alan , 30.000 çeşit ürün ve hızlı sevkiyat hizmetiyle iyi bir ekip ruhu oluşturarak sektörün öncülüğünü yapmaya devam etmektedir.